Yeni bir hayatın kapıları açılıyor…
Ankara’nın gözde yerleşim merkezlerinden Yaşamkent’te yeni bir alışveriş ve yaşam merkezi yükseliyor; Beker Plaza…
Şehrin gelişen bölgesinde bulunan Yaşamkent, prestijli konut projeleri ve potansiyel yatırım bölgesi olma özelliğiyle her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Güçlü mimarisi ile bölgenin önemli projelerinden olan Beker Plaza’da markanızla yer almak bir ayrıcalık olacak.

-Hayat daha kolaylaşıyor.
Her ihtiyaca uygun prestijli markalardan oluşacak mağaza karması ile Beker Plaza hayatı kolaylaştırıyor.
Yeni nesil restoranları, hipermarketi, tekstil markaları, hizmet mağazaları, teras katında yer alacak eğlence alanları ve yakın dönemde hayata geçecek konut kulesiyle Beker Plaza önemli bir yaşam ve buluşma noktası haline geliyor.

-Yeni hayata kapınızı açın.
Beker Plaza’nın ışıltılı dünyası markanıza değer katıyor.
15.807 m2 arsa alanı üzerinde 36 katlı rezidans ve 8.375 m2 kiralanabilir alana sahip 37 mağaza ile Beker Plaza, gelecek planlarınız için en doğru tercih olarak Yaşamkent’in merkezinde yer alıyor.

-Beker Kule ve Park Mozaik Sinerjisi. Beker Plaza, Yaşamkent’in en prestijli konut projelerinden, sosyo ekonomik düzeyi ve hayat standartları yüksek yaklaşık 3.100 kişinin yaşayacağı Park Mozaik ile araç ve yaya geçişleriyle bütünlük sağlayacak bir kompleks olarak projelendiriliyor. Bu kompleksin bir parçası olarak 32 katlı, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip seçenekleri bulunan 182 daireden oluşan Beker Kule yaklaşık 900 kişi için önemli bir yaşam alternatifi sağlıyor.

NEDEN BEKER PLAZA

 • Şehrin gelişmekte olan Yaşamkent bölgesinde, önemli konut projelerinin yer aldığı prestijli, kolay ulaşımlı bir lokasyonda yer alması
 • Çayyolu metrosunun devamı olarak projelendirilen uzun vadede hayata geçirilecek olan Yaşamkent metrosuna yakınlığı
 • Yenilikçi mimari bakış açısıyla geniş bir meydan çevresinde konumlandırılmış prestijli mağazaları
 • Sosyal etkinlik ve eğlence mekanlarının yer alacağı seyir terası
 • Mağaza karması ile ailelerin yanı sıra gençlerin, çocukların ve iş insanlarının tercih edeceği bir buluşma noktası olması
 • Bölgenin market alışverişi ihtiyacını karşılayacak olması
 • Kolay otopark imkanı sağlaması
 • Alışveriş merkezi ve Beker Kule ile bütünleşik yaşam merkezi olması

Formu Doldurun

Sizi Arayalım


  Öz Petrol Eskişehir Yolu

  2009 yılından bu yana hizmet vermekte olan akaryakıt istasyonumuz, Eskişehir Yolu üzerinde bulunmaktadır. İstasyonumuzun içerisinde Enza Home – Yataş ve AutoSystem yer almaktadır. Beker Grup şirketlerinden Öz Petrol Otomotiv İnşaat Turizm Nakliye San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

  Adres: Koru Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 351 Ümitköy / Ankara

  Tel:  (0312) 340 79 00

   Öz Petrol Bağdat Caddesi

  Shell’in İstanbul Bağdat Caddesi’nde ki ilk istasyonu olan Öz Petrol, Shell’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Öz Petrol Shell, İstanbul Bağdat Caddesi üzerinde 2 bin m2 üzerine kurulu ve 5 adadan oluşuyor. İstasyonumuzun içerisinde Carrefour Gurme ve Pirelli yer almaktadır. Beker Grup şirketlerinden Öz Petrol Otomotiv İnşaat Turizm Nakliye San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

  Adres: Fenerbahçe Mah. Selami Çeşme Mevki No: 196 Bağdat Cd. 34730 Kadıköy/İstanbul

  Tel:  (0216) 368 28 29

  Öz Petrol Ufuktepe

  Sanatoryum Caddesi üzerinde yer alan akaryakıt istasyonumuz uzun yıllardır Beker Grup kalitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Beker Grup şirketlerinden Öz Petrol Otomotiv İnşaat Turizm Nakliye San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

  Adres: Kanuni Mah. 912. Sok.  No: 39 Keçiören / Ankara

  Tel:  (0312) 340 13 93

  Emin Petrol Havaalanı Yolu

  Şehit Ömer Halis Demir bulvarı üzerinde yer alan akaryakıt istasyonumuz uzun yıllardır Beker Grup kalitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Beker Grup şirketlerinden Emin Petrol Ürünleri Otomotiv İnşaat Taahhüt Nakliye Gıda İnş. San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

  Adres: Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı No: 372 Altındağ / Ankara

  Tel:  +90 (312) 340 13 93

  YETO – 1 Anadolu Bulvarı

  Anadolu Bulvarı, İstanbul Yolu istikametinde bulunan akaryakıt istasyonumuz 2009 yılından bu yana faaliyetine devam etmektedir. İstasyonumuzun içerisinde Baymek Taş Fırın Ekmeği satış yeri bulunmaktadır. Beker Grup şirketlerinden YETO Yeşil Enerji Teknoloji Otomotiv ve Petrol Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

  Adres: Bahçekapı Mah. Anadolu Bulvarı No: 33 Söğütözü / Ankara

  Tel:  (0312) 340 79 00

  YETO – 2 Anadolu Bulvarı

  Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu istikametinde bulunan akaryakıt istasyonumuz 2009 yılından bu yana faaliyetine devam etmektedir. İstasyonumuzun içerisinde Baymek Taş Fırın Ekmeği satış yeri bulunmaktadır. Beker Grup şirketlerinden YETO Yeşil Enerji Teknoloji Otomotiv ve Petrol Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

  Adres: Bahçekapı Mah. Anadolu Bulvarı No: 34 Söğütözü / Ankara

  Tel:  +90 (312) 340 79 00

  Karayolu Taşımacılığı

  Gümrük Birliği ile değişen taşımacılık anlayışında karayolu taşımacılığında ekonomik hizmet ve hız önem kazandı. Firmalar daha küçük partilerle ithalat ve ihracat yapmaya başladı. Bunun sonucu olarak da BEKER Lojistik bilgi, tecrübe ve deneyimi ile kara yolu taşımacılığında da sorunsuz hizmet ve hızlı gönderim ile hizmetinizde.

  Beker Şirketler Grubu, başta Akaryakıt ve İnşaat alanlarında olmak üzere Enerji, Turizm ve Havacılık iş kollarında faaliyet göstererek, istihdam yaratan köklü bir yapı halini almıştır.

  İLETİŞİM

  Merkez
  Adres: Koru Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No: 351 Ümitköy / ANKARA
  Telefon: 0 (312) 340 79 00
  Faks    : 0 (312) 340 79 79

  BİZE ULAŞIN