TEPE – MESA ORTAKLIĞI

Ankara’nın ihtiyaçlarını çok iyi bilen TEPE MESA tarafından, Çayyolu – Yaşamkent’te 75 dönümlük arazi üzerine inşaa edilen PARK MOZAİK’te 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alan daire seçenekleri, bahçe ve teras keyfini özgürce yaşamanızı sağlıyor. Panoramik kent manzarasının yanı sıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunan PARK MOZAİK yatay bloklar ve kuleler olmak üzere farklı daire tiplerinden oluşuyor.Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Tepe Mesa, PARK MOZAİK’te de yaşam kalitesini esas alarak her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiriyor ve PARK MOZAİK’i başkentlilerin beğenisine sunuyorlar.

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE İnşaat ve MESA Mesken ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi PARK MOZAİK’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.

TEMATİK MEYDANLARLA

HER GÜN YENİLENEN BİR YAŞAM

EN HEYECANLI MEYDANLARA

HAYATINIZDA GENİŞ BİR YER AÇIN

Nasıl ki mozaik birçok farklı parçanın bir araya gelmesiyle yeni bir anlam oluşturuyorsa, PARK MOZAİK de farklı yaşamlar ve ilgi alanlarına hitap eden 9 tematik meydandan oluşuyor. Boş vakitlerinizi ister mor salkımların altında kitap okuyacağınız Okuma Meydanı’nda, ister mis kokulu çiçekleriyle Aromatik Meydan’da isterseniz açık havada yoga keyfi yaşatan Mistik Meydan’da geçirin. Daha hareketli bir gün geçirmek isterseniz PARK MOZAİK’in cıvıl cıvıl Canlı Meydanı sizi bekliyor olacak.

0
m² Arsa Alanı
0
m² Sosyal Tesis Alanı
0
m² Açık Alanı
0
Konut Sayısı

PARK MOZAİK’İN GÜZELLİĞİ MEYDANDA!

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan projemiz, 9 adet tematik meydanı ile sizlere, aileniz ve komşularınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ortak yaşam alanları da sunuyor. PARK MOZAİK ile günlük hayatın karmaşasından uzaklaşabilir, yaşamın tüm renklerinin ve güzelliklerinin tadına varabilirsiniz.

PARK MOZAİK; bir meydan etrafında dağılan sokakları, birbirinden farklı temalara sahip meydanları, avluları, göleti, yeşil alanları, her konuta özel otoparkı ile yaşamı kolaylaştırırken yaşama değer katıyor.

Beker Şirketler Grubu, başta Akaryakıt ve İnşaat alanlarında olmak üzere Enerji, Turizm ve Havacılık iş kollarında faaliyet göstererek, istihdam yaratan köklü bir yapı halini almıştır.

İLETİŞİM

Merkez
Adres: Koru Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No: 351 Ümitköy / ANKARA
Telefon: 0 (312) 340 79 00
Faks    : 0 (312) 340 79 79

BİZE ULAŞIN