Beker Şirketler Grubu, başta Akaryakıt ve İnşaat alanlarında olmak üzere Enerji, Turizm ve Havacılık iş kollarında faaliyet göstererek, istihdam yaratan köklü bir yapı halini almıştır. Gelinen noktada kendinden emin adımlar ile her geçen gün kalite bayrağını bir sonraki aşamaya taşımayı var olma politikası haline getiren Beker Grup, sektördeki konumunu da bu duyarlı ve gelişime açık hizmet anlayışına borçludur.

Kurulduğu günden itibaren; dinamik yapısını bulunduğu iş kollarında kalite standartlarını yukarıya taşıma hedefi temeline inşa eden Beker Şirketler Grubu, faal olduğu alanlarda oluşan beklentileri ve talepleri en üst seviyede karşılamayı temel ilke olarak kabul etmektedir

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Merkez: Koru Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No: 351 Ümitköy / ANKARA
Telefon: +90 312 340 79 00

Hedef ve İlkeler

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde liderliği hep elinde tutmak ve en tepeye ulaşmak.İddamızı hiç yitirmeden, ulusal ve uluslararası rekabette standardı düşürmeden kendi faaliyet alanlarımıza odaklanmak.
Var olduğumuz her sektörü daha ileriye taşıyarak, Beker Grup’un devamlılığını sağlamak.
Teknolojiyi yakından takip edip, her zaman en ileri teknoloji ile rekabet gücünün taşıyıcı lokomotifi olmak.
Çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak.
Tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa taviz vermemek.
Çevreye karşı sorumluluklarımızı her zaman yerine getirerek, bu bilinci herkese yaymak.

Sosyal Sorumluluk

Beker Şirketler Grubu, sunduğu istihdam alanı ve arzın yanı sıra toplumsal refah ve ülke gelişimine katkıda bulunmak için; kültür sanat, eğitim ve spor falliyetlerinin oluşturulmasında, sürdürülmesinde ve yaşatılmasında üzerine düşen sorumluluğun bilincindedir. Kültürümüzün getirdiği hayırseverlik bilinci ve sürekli iyileştirmek ve büyümek için çalışan kurumsal karakteri ile Beker Şirketler Grubu, toplumsal gelişimin ve Türk özel sektörünün küresel alandaki rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmaya tüm olanakları ile gayret etmektedir.

Beker Şirketler Grubu, başta Akaryakıt ve İnşaat alanlarında olmak üzere Enerji, Turizm ve Havacılık iş kollarında faaliyet göstererek, istihdam yaratan köklü bir yapı halini almıştır.

İLETİŞİM

Merkez
Adres: Koru Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No: 351 Ümitköy / ANKARA
Telefon: 0 (312) 340 79 00
Faks    : 0 (312) 340 79 79

BİZE ULAŞIN